Obsada Środa to wyjątkowa aktorka, Riki Lindhome. Jest ona znana z wielu występów w filmach, serialach telewizyjnych i programach komediowych. Riki Lindhome jest także producentem, scenarzystą i reżyserem. Urodziła się w 1981 roku w Coudersport w stanie Pensylwania. Karierę aktorską rozpoczęła w 2002 roku, występując w serialu telewizyjnym „Undeclared”. Od tego czasu zagrała w wielu popularnych produkcjach, takich jak „Garfunkel and Oates”, „Another Period”, „The Big Bang Theory”, „Glow” i „The Marvelous Mrs. Maisel”. Riki Lindhome jest także założycielką i dyrektorem artystycznym komediowego zespołu The Lindhome. Jest to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek w branży filmowej i telewizyjnej.

Kim jest aktorka Riki Lindhome?

Riki Lindhome jest amerykańską aktorką, która ma na swoim koncie wiele występów w telewizji, filmach i sztukach teatralnych. Urodziła się w Coudersport w stanie Pensylwania i wychowała w Nowym Jorku. Jest absolwentką Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, gdzie uzyskała tytuł magistra sztuki.

Kariera aktorska Lindhome zaczęła się w 2001 roku, kiedy wystąpiła w serialu telewizyjnym „Gilmore Girls”. Od tego czasu wystąpiła w wielu filmach i serialach, w tym w „The Big Bang Theory”, „Million Dollar Baby”, „Parks and Recreation” i „United States of Tara”. W ostatnich latach wystąpiła również w kilku filmach kinowych, w tym w „Knocked Up”, „Hell Baby” i „Under the Silver Lake”.

Poza występami w telewizji i filmach Lindhome występowała również w sztukach teatralnych. Wystąpiła w produkcjach takich jak „The Credeaux Canvas” i „The Shape of Things”. Wystąpiła również w sztukach off-Broadway, w tym w „The Receptionist” i „The New Group”.

Riki Lindhome jest również producentką i reżyserką. Produkowała filmy, w tym „In a World…” i „Hell Baby”. Reżyserowała również kilka filmów, w tym „The Last Man on Earth” i „Another Period”.

Lindhome jest również zaangażowana w wiele projektów charytatywnych, w tym w The Art of Elysium, który zajmuje się pomocą dzieciom z chorobami serca.

Jakie są najważniejsze role Riki Lindhome?

Riki Lindhome jest amerykańską aktorką, komiką i piosenkarką, która ma wiele ważnych ról w różnych projektach. Najbardziej znana jest z roli Garfunkela w serialu telewizyjnym Garfunkel and Oates, w którym występuje wraz z Kate Micucci. Wraz z Micucci wystąpiła również w serialu animowanym Steven Universe. Lindhome jest również znana z występów w serialach telewizyjnych, takich jak The Big Bang Theory, House of Lies, Gilmore Girls, The Good Place i wielu innych.

Lindhome wystąpiła również w kilku filmach, w tym w horrorze The Last House on the Left, komedii dramatycznej The Little Hours i komedii dramatycznej Fun Mom Dinner. W 2016 roku wystąpiła w filmie komediowym The Little Hours, w którym wystąpiła wraz z Aubrey Plaza, Alison Brie i Dave Franco.

Lindhome jest również znana z występów w kabaretach, takich jak The Groundlings i Upright Citizens Brigade. Występowała również w programach telewizyjnych, takich jak Saturday Night Live, Jimmy Kimmel Live! i Late Night with Conan O’Brien.

Riki Lindhome jest również znana z występów w programach radiowych, takich jak The Howard Stern Show i The Adam Carolla Show. Występowała również w podcastach, takich jak Comedy Bang! Bang! i Doug Loves Movies.

Riki Lindhome jest również znana z występów w programach telewizyjnych, takich jak The Late Late Show with James Corden, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon i Late Night with Seth Meyers. Wystąpiła również w wielu filmach i serialach animowanych, takich jak Adventure Time, Regular Show i Robot Chicken.

Jakie są najbardziej znane filmy z udziałem Riki Lindhome?

Riki Lindhome jest amerykańską aktorką, która wystąpiła w wielu popularnych filmach. Jednym z najbardziej znanych filmów z jej udziałem jest komedia romantyczna „No Strings Attached” z 2011 roku. W tym filmie Lindhome wciela się w postać znajomej głównej bohaterki, która wspiera ją w jej próbach znalezienia miłości. Innym znanym filmem z jej udziałem jest „The Last House on the Left” z 2009 roku. W tym filmie Lindhome wciela się w postać kobiety, która jest współwinna morderstwa. Film jest bardzo wstrząsający i Lindhome wykonuje swoją rolę w nim wyśmienicie.

Kolejnym znanym filmem z jej udziałem jest komedia „The Big Year” z 2011 roku. W tym filmie Lindhome wciela się w postać kobiety, która jest zafascynowana ptakami i chce zostać najlepszym obserwatorem ptaków w kraju. Jest to zabawny i zabawny film, w którym Lindhome wykonuje swoją rolę wyśmienicie.

Innym znanym filmem z jej udziałem jest „The Last Exorcism” z 2010 roku. W tym filmie Lindhome wciela się w postać dziewczyny, która zostaje opętana przez złe siły. Jest to bardzo przerażający film, w którym Lindhome wykonuje swoją rolę wyśmienicie.

Ostatnim znanym filmem z jej udziałem jest komedia „Fun Size” z 2012 roku. W tym filmie Lindhome wciela się w postać dziewczyny, która próbuje zorganizować Halloween dla swojego młodszego brata. Jest to zabawny i zabawny film, w którym Lindhome wykonuje swoją rolę wyśmienicie.

Riki Lindhome jest znanym aktorem, który wystąpił w wielu popularnych filmach. Jej najbardziej znane filmy to „No Strings Attached”, „The Last House on the Left”, „The Big Year”, „The Last Exorcism” i „Fun Size”. Wszystkie te filmy są warte obejrzenia i Lindhome wykonuje swoją rolę w nich wyśmienicie.

Jakie są najważniejsze nagrody i wyróżnienia, które otrzymała Riki Lindhome?

Riki Lindhome jest amerykańską aktorką, komiką i producentką, która zdobyła szereg nagród i wyróżnień za swoją pracę. W 2018 roku została nominowana do nagrody Emmy za swoją rolę w serialu telewizyjnym „Another Period”. W 2019 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki w komedii za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”.

Riki Lindhome zdobyła również nagrodę Satellite Award za swoją rolę w filmie „Hell Baby”. W 2015 roku otrzymała nagrodę Fangoria Chainsaw Award za swoją rolę w filmie „Hell Baby”.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Women in Film Crystal + Lucy Award w 2014 roku. Nagroda ta jest przyznawana kobietom, które osiągnęły sukces w filmie i telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Jury Prize za swoją rolę w filmie „Hell Baby”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Critics’ Choice Television Award w 2016 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Online Film & Television Association Award w 2015 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Streamy Award w 2016 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji online.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Writers Guild of America Award w 2017 roku za swoją pracę jako scenarzystka w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w tworzeniu scenariuszy.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Critics’ Choice Television Award w 2017 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Gold Derby TV Award w 2017 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Webby Award w 2017 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji online.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Satellite Award w 2017 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Canadian Screen Award w 2017 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę People’s Choice Award w 2017 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Gold Derby TV Award w 2018 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Webby Award w 2018 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji online.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Critics’ Choice Television Award w 2018 roku za swoją rolę w serialu „Another Period”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Streamy Award w 2018 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji online.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Critics’ Choice Television Award w 2019 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w telewizji.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Webby Award w 2019 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji online.

Riki Lindhome otrzymała również nagrodę Webby Award w 2020 roku za swoją rolę w serialu „Garfunkel and Oates”. Nagroda ta jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w filmie i telewizji online.

Riki Lindhome otrzymała również wiele innych nagród i wyróżnień za swoją pracę, w tym nagrodę Saturn Award, nagrodę Young Hollywood Award, nagrodę iHeartRadio Music Award, nagrodę Prism Award, nagrodę Critics’ Choice Super Award, nagrodę Teen Choice Award, nagrodę MTV Movie + TV Award, nagrodę Canadian Comedy Award, nagrodę iHeartRadio Music Award i wiele innych.

Jakie są najważniejsze projekty, w których bierze udział Riki Lindhome?

Riki Lindhome jest amerykańską aktorką, komikiem i producentem. Odniosła sukces w wielu projektach, w których brała udział. Najważniejsze projekty, w których bierze udział Riki Lindhome, to:

1. Garfunkel i Oates: Riki Lindhome wystąpiła w serialu komediowym Garfunkel i Oates, który był emitowany na IFC w 2014 roku. Serial skupiał się na dwóch komikach muzycznych, które wykonują utwory o tematyce miłosj. Riki Lind wystąpia w roli Kate Micucci jednej z głównch postaci.
2. The Big Bang Theory: Riki Lindhome wystąpiła w serialu komediowym The Big Bang Theory, który był emitowany na CBS w 2007 roku. Serial skupiał się na czterech głównych postaciach, które pracują w branży naukowej. Riki Lindhome wystąpiła w roli Ramonie, dziewczyny Leonarda.

3. Another Period: Riki Lindhome wystąpiła w serialu komediowym Another Period, który był emitowany na Comedy Central w 2015 roku. Serial skupiał się na dwóch siostrach, które żyją w luksusie w Newport w stanie Rhode Island w początkach XX wieku. Riki Lindhome wystąpiła w roli Beatrice Bellacourt, jednej z głównych postaci.

4. The Marvelous Mrs. Maisel: Riki Lindhome wystąpiła w serialu komediowym The Marvelous Mrs. Maisel, który był emitowany na Amazon Prime w 2017 roku. Serial skupiał się na głównej bohaterce, która próbuje zaistnieć jako komik w Nowym Jorku w latach 50. Riki Lindhome wystąpiła w roli Imogene Cleary, przyjaciółki głównej bohaterki.

5. Koniec świata: Riki Lindhome wystąpiła w filmie komediowym Koniec świata, który był emitowany na Netflix w 2018 roku. Film skupiał się na grupie przyjaciół, którzy próbują zapobiec końcowi świata. Riki Lindhome wystąpiła w roli Mindy, jednej z głównych postaci.

6. The Good Place: Riki Lindhome wystąpiła w serialu komediowym The Good Place, który był emitowany na NBC w 2016 roku. Serial skupiał się na głównej bohaterce, która próbuje odnaleźć się w raju. Riki Lindhome wystąpiła w roli Moniki, duchowej przewodniczki głównej bohaterki.

7. Santa Clarita Diet: Riki Lindhome wystąpiła w serialu komediowym Santa Clarita Diet, który był emitowany na Netflix w 2017 roku. Serial skupiał się na małżeństwie, które próbuje zachować normalność po tym, jak żona zmienia się w zombie. Riki Lindhome wystąpiła w roli Paula, sąsiadki głównych bohaterów.

Riki Lindhome brała udział w wielu innych projektach, takich jak Parks and Recreation, Drunk History, Community, The Last Man on Earth, i wiele innych. Wystąpiła również w kilku filmach, w tym w In a World…, The Little Hours, i Fun Mom Dinner.

Obsada Środa: Riki Lindhome to amerykańska aktorka, scenarzystka, producentka i komik, która wystąpiła w wielu popularnych serialach telewizyjnych, filmach i programach komediowych. Jest znana z ról w takich produkcjach jak „Garfunkel i Oates”, „Another Period”, „The Big Bang Theory” i „The Last Man on Earth”. Lindhome jest także współzałożycielką i producentką wytwórni filmowej „Merman”. Jest to utalentowana aktorka, która zasłużyła na uznanie i szacunek zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Jej dorobek aktorski jest imponujący i z pewnością będzie się jeszcze powiększać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

zendaya and jenna ortega movie

Znaleziony temat: zendaya and jenna ortega movie Zendaya i Jenna Ortega w nowym filmie lub serialu na Netflixie – premiera w środę Zendaya i Jenna

zendaya and jenna ortega related

Znaleziony temat: zendaya and jenna ortega related Zendaya i Jenna Ortega są powiązane z nowym serialem na Netflixie, który będzie miał premierę w środę. Zendaya

x-men milestones wiki

Znaleziony temat: x-men milestones wiki X-Men: kamienie milowe – serial, film i premiera na Netflixie w środę X-Men to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.